Poskytujeme tieto služby

elektrikar

Pri rekonštrukcii stavby, aj pri novostavbe sme pripravení poskytnúť Vám kompletné služby elektrikárskych prác od elektrickej prípojky až po revíziu. Potrebovali by ste rekonštrukciu starej elektroinštalácie alebo novú elektroinštaláciu? Sme tu pre Vás!

Kamerový systém nám umožňuje sledovať, čo sa deje v našom dome, firme a jej okolí, keď nie sme prítomní. Dnes sa dostávajú do popredia IP kamerové systémy, ktoré sú kvalitnejšie a jednoduchšie na montáž, s tým že využívajú káble na pripojenie počítačov.

Alarmy sú jednou z možností ochrany vášho majetku. Hlavnou funkciou alarmu je upozorniť majiteľa, prípadne SBS, o neoprávnenom vstupe osoby do objektu či inej hrozbe (požiar, zaplavenie, únik plynu).

 

Pomocou inteligentnej elektroinštalácie dokážete ovládať a sledovať domácnosť 
z jedného miesta. Okrem základných spotrebičov určených na vykurovanie a ohrev viete ovládať aj vetranie, zavlažovanie a osvetlenie.

 

Dnes už nevyužívame iba jednu TV v domácnosti, ale snažíme sa ozvučiť a preniesť video signál do viacerých miestností alebo celého domu. Miestnosti sú medzi sebou prepojené tak, že môžeme počúvať alebo pozerať to isté súčasne vo viacerých miestnostiach. Alebo môžeme v každej miestnosti sledovať programy či hudbu z rôznych zdrojov.

Digitálna satelitná televízia a ďalšia zábava je dnes dostupná už kdekoľvek. Atraktívne kanály, extra možnosti a vysoká kvalita signálu z neho robia skutočný zážitok pre celú rodinu.

bleskozvod domu

Bleskozvod je vonkajší systém ochrany pred bleskom, ktorý slúži na zachytenie blesku a zvedenie jeho prúdu bezpečne do zeme. Dnes ich môžete nájsť na všetkých novostravbách a tiež postupne aj na starších domoch.