10 odpovedí na Vaše najčastejšie otázky

1. Keď si u Vás objednáme elektroinštaláciu alebo inú službu, ako dlho musíme čakať, kým to bude hotové?

Montáž sa snažíme dokončiť v čo najkratšom možnom čase. To znamená, že od objednávky a následného návrhu, za ktorým nasleduje zaplatenie zálohy, nám to k finálnemu výsledku bude trvať od 1 do maximálne 2 týždňov.

2. Čo v prípade, ak po montáži zistíme, že potrebujeme niečo pozmeniť, nastaviť nanovo?

Pretože zakladáme na tom, aby ste boli naozaj spokojní, tak Vám poskytujeme nielen obhliadku a cenovú ponuku, ale aj prvý servis a potrebné zmeny úplne ZADARMO.

3. Ako dlho po montáži sa na Vás môžeme obrátiť so zárukou zadarmo?

Pokojne sa na nás môžete obrátiť v priebehu dvoch rokov, pretože práve 2 roky trvá záruka, ktorú poskytujeme na všetky diely a komponenty súvisiace s montážou.

4. Urobíte zabezpečovaciu techniku alebo montáž, ak už máme časť práce (napr. kabeláž) pripravenú?

Áno. Naši kolegovia skontrolujú a preveria všetko to, čo už máte hotové vopred a ak to bude vyhovovať požiadavkám, ktoré potrebujeme na to, aby sme sa pustili do práce, tak Vám zákazku spravíme.

5. Dokážete sa s nami dohodnúť na čase elektroinštalácie a montáže, ktorý vyhovuje nám? To znamená, že sa už náš dom, hala, škôlka, kaviareň... používa a voľno máme len v obmedzenú dobu?

Samozrejme, dohodneme sa s Vami na čase, ktorý Vám vyhovuje. Zákazníkom sa snažíme vyjsť v ústrety, ako sa len dá. Je to jedna z našich priorít, aby boli naši klienti maximálne spokojní.

6. Ako riešite situáciu, kedy sa už objekt používa a kabeláž nie je možné schovať? Resp. ako sa snažíte, aby ste káblami nepokazili vzhľad, ale všetko vyzeralo pekne a esteticky?

Pri obývaných a používaných objektoch už nie je možné káble skryť. Preto všade tam, kde to je možné, používame bezdrôtovú techniku a komponenty. Keď to možné nie je, tak kabeláž ukryjeme tak, aby sme sa estetiky nedotkli, ale naopak všetko bolo pekné a úhľadné.

7. Ako riešite situáciu, keď ste urobili montáž a niečo nefunguje alebo niečo nevieme nastaviť?

Ak sa vám niečo také stane a problém nedokážeme vyriešiť na diaľku, ihneď k Vám pošleme nášho technika, ktorý Vám problém vyrieši na mieste. Takúto situáciu zvládame v priebehu 1 maximálne 3 dní.

8. Ako si vlastne poradíme, ak ešte nevieme, čo všetko potrebujeme, alebo ako tie systémy fungujú?

Na našom osobnom stretnutí si prejdeme všetky Vaše požiadavky, na základe ktorých Vám navrhneme také riešenie, s ktorým budete skutočne spokojní a ktoré Vám bude vyhovovať. Samozrejme, všetko Vám nastavíme a vysvetlíme

9. Akým spôsobom dokážete garantovať to, že sa po dvoch rokoch inštalácia a technika nerozsypú?

Keďže používame iba kvalitné výrobky vysoko kvalitných značiek, ktoré sú certifikované, vieme Vám garantovať dlhoročnú spoľahlivosť a kvalitu.

10. Čo v prípade, že máme vlastné komponenty a chceme, aby ste namontovali tie?

Samozrejme, dokážeme Vám vyhovieť aj po tejto stránke. Majte však na pamäti, že v takomto prípade sa záruka z našej strany bude vzťahovať iba na kabeláž a montáž – to znamená, že o záruku komponentov sa budete starať Vy.

Ak Vás naše služby zaujali a rozhodli ste sa pre niektorú z nich,

takto vyzerá postup realizácie

 

Kontakt

Na základe toho, čo od nás potrebujete, Vám vytvoríme bezplatnú cenovú ponuku na mieru. Ak sa rozhodnete pre realizáciu, dohodneme sa s Vami a stretneme sa osobne

Obhliadka

Na mieste realizácie Vám zadarmo vykonáme obhliadku a potom si spoločne s Vami prejdeme spôsob montáže, a to, v akom stave máte pripravenú inštaláciu na to, aby sme mohli projekt zrealizovať

Riešenie

Následne pre Vás vymyslíme to najvhodnejšie riešenie tak, aby ste boli spokojní. Zálohu nám zaplatíte až vtedy, keď odsúhlasíte a budete spokojní s riešením, ktoré sme pre Vás vytvorili

Objednávka

Po objednaní komponentov a tovaru, ktorý bude potrebný k montáži, si s Vami dohodneme presný čas realizácie montáže

Montáž

Náš montážny tím Vám nastaví všetky zariadenia a naučí Vás, ako všetky komponenty fungujú a ako ich nastavovať

Odovzdanie

Pripravíme všetky potrebné doklady, ktoré sú zákonom potrebné a následne si pri odovzdávaní zákazky opätovne prejdeme celú realizáciu