ČO O NÁS VRAVIA NAŠI KLIENTI

Sme vďační za takýchto nadšených klientov

S firmou Abek som veľmi spokojný. Na všetkom sme sa veľmi rýchlo dohodli, montáž prebehla bez problémov. A ak mám nejakú otázku alebo problém, sú veľmi ústretoví, vždy mi poradia a pomôžu. Môžem len odporučiť.
PeterKošice
Tieto kamery môžem len odporučiť - prístup z hocijakého miesta na svete, bez potreby mať server a iné nepohodlné Hardware.. Žiadna pevná IP adresa platená ako v Telekome. Skrátka netreba nič, čo by zaťažilo užívateľa kamery viac ako treba. Jednoduchosť, spoľahlivosť, kvalita.
MartinKošice
Nenašiel som na Slovensku lepšiu firmu na bezpečnostné kamery ako túto. Môžem len odporúčať
PatrikMichalovce
Keď vám niečo ukradnú, tak kamery sú už zbytočné. No mne pomohli. Zlodej prišiel zas.. Skvelé kamery, skvelý servis.
PavolKošice
Týmto vám chcem veľmi poďakovať za rýchlosť a sprevádzkovanie celého kamerového systému v dome. Keďže sa mi po krátkom čase od montáže stala škodová udalosť na dome, tak som bol nesmierne rád, že mám kamerový systém. Teraz môžem kľudne spávať, pretože mám všetko pod kontrolou :-)
PavolSenec
Keď som prišiel o dobrého živého strážcu môjho domu, rozhodol som sa nájsť serióznu firmu, ktorá by mi namontovala kameru podľa mojich predstáv. A našiel som. Firmu Abek. Stretol som sa s príjemným a veľmi ochotným majiteľom firmy. Všetko funguje ako má. Ak má niekto podobné požiadavky ako ja, môže sa s dôverou skontaktovať s touto firmou. Verím, že neoľutuje. Firme želám ďalších spokojných zákazníkov.
FrantišekKrompachy
Efektívna a pružná komunikácia, riešenie pripravené na mieru s výborným technickým prevedením. Odporúčam. :)
MariánPrešov
Chcem poďakovať šikovným chlapom z ABEK tímu, ktorí odviedli skvelú prácu na mojom dome. Som veľmi spokojný, profesionálna práca, flexibilita a ochota. Ešte raz ďakujem
ŠtevoKošice
Maximálna spokojnosť a profil prístup. Ďakujeme
LuciaVranov nad Topľou

Ukážky našich prác

Elektroinštalácia

Kamerový systém

Zabezpečovací systém a inteligentná domácnosť

Prístupový systém

Multiroom

Viac realizácií nájdete na facebooku